BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6798039
*
nr 679 8039
Takarmatur
Ateljé lyktan, 60-tal, längd: 80
Kondition: En skärm skadad
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:55:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 17:48:32
1
200 kr
31/1 12:40:11
2
200 kr
31/1 12:40:29
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ateljé lyktan ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
7061 Takarmatur
+ bordslampsskärm, Marimekko, "Unikko", Maija Isol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15
-
7022 Takarmatur
Belid, metall, Dia 42 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:34
-
7200 Takarmatur
majolika, fd fotogen, diameter: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:45
-
7358 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:56
-
7359 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:02
-
7091 Takarmatur
mässing, 1800-tal, diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:23
*
Takarmatur
Kondition: En skärm skadad
Läs mer om 50-tal
nr 679 8039
Takarmatur
Ateljé lyktan, 60-tal, längd: 80
Kondition: En skärm skadad
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 17:48:32 | 1 | 200 kr |
31/1 12:40:11 | 2 | 200 kr |
31/1 12:40:29 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ateljé lyktan ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
7061 Takarmatur
+ bordslampsskärm, Marimekko, "Unikko", Maija Isol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15 -
7022 Takarmatur
Belid, metall, Dia 42 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:34 -
7200 Takarmatur
majolika, fd fotogen, diameter: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:45
-
7358 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:56 -
7359 Takarmatur
Maria Theresia, prismor, höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:02 -
7091 Takarmatur
mässing, 1800-tal, diameter: 31 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:23